Nowa strona internetowa www JRHolding.pl

jr holding asi

Emitent zamierza dokonać sprzedaży wszystkich nieruchomości, czego konsekwencją będzie uwolnienie zamrożonej gotówki oraz zniwelowanie długu Spółki do zera. Chce zrealizować wyjścia częściowe lub całkowite z niektórych projektów oraz reinwestować środki w spółki o ponadprzeciętnym potencjalne wzrostu. Filarami wzrostu mają być inwestycje w obszarze nowych mediów, energii odnawialnej, digital business, gier komputerowych oraz biotechnologii. Dzięki zaangażowaniu w perspektywiczne projekty udało nam się zanotować ponadprzeciętny wzrost wartości posiadanych aktywów, co zaowocowało istotnym zwiększeniem kapitalizacji Spółki. Cele, które sobie założyliśmy na kilka lat do przodu, zrealizowaliśmy już w połowie 2020 r., więc podjęliśmy decyzję o aktualizacji strategii rozwoju.” – mówi January Ciszewski, Prezes Zarządu Spółki JR HOLDING ASI S.A.

jr holding asi

Dużym parkiecie i 18., która prowadzi działalność inwestycyjną. Akcje spółki były notowane na NewConnect. „Zgodnie z naszą filozofią biznesową inwestujemy w ludzi i stawiamy na liderów. Jestem niezwykle zadowolony, że pomimo wielu trudności w gospodarce wynikających z trwającej pandemii, udaje nam się pozyskiwać tak dobrze rokujące projekty.

Komunikaty spółki

– Jako alternatywną spółkę inwestycyjną trzeba nas wyceniać średnio- i długoterminowo, bo właśnie takie są nasze inwestycje w spółki portfelowe. Chcemy cały czas budować wartość portfela, aby inwestorzy byli ponadprzeciętnie zadowoleni z naszych wyników. W portfelu mamy ponad 40 spółek i się rozpędzamy – powiedział January Ciszewski, prezes JR Holding. Jest spółką inwestycyjną notowaną na rynku NewConnect od listopada 2012 r. Emitent planuje również przenieść notowania na rynek główny GPW w Warszawie.

  1. Jednym z głównych celów zaktualizowanej strategii rozwoju JR HOLDING ASI S.A.
  2. W portfelu mamy ponad 40 spółek i się rozpędzamy – powiedział January Ciszewski, prezes JR Holding.
  3. Jest osiągnięcie wartości aktywów w portfelu inwestycyjnym do końca 2022 r.

JR Holding koncentruje się na działalności inwestycyjnej. Na celownik bierze zwłaszcza firmy rozwijające projekty z obszarów takich jak cyfrowy biznes, odnawialne źródła energii, gry komputerowe, medycyna i biotechnologia, deeptech, przemysł kosmiczny i nowoczesne media. https://www.dowjonesrisk.com/earnings-april-14-morgan-stanley-wells-fargo-unitedhealth-group/ zadebiutowała na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie.

GPW: w sprawie zawieszenia i wykluczenia z obrotu na Głównym Rynku GPW certyfikatów…

Jednym z głównych celów zaktualizowanej strategii rozwoju 7 Dow akcji które miliarderzy kochają S.A. Jest osiągnięcie wartości aktywów w portfelu inwestycyjnym do końca 2022 r. W wysokości 3 mld zł. Spółka planuje też rozpoczęcie inwestycji w projekty zagraniczne m.in. Z Unii Europejskiej oraz ze Stanów Zjednoczonych, a także w podmioty z potencjałem ekspansji globalnej.

Z pewnością ułatwia nam to coraz silniejsza marka JR HOLDING ASI jako silnego i skutecznego partnera biznesowego.” – podsumowuje Prezes Ciszewski. Pod koniec lutego 2023 r. JR Holding poinformował o uzyskaniu decyzji Komisji Nadzoru Finansowego o zatwierdzeniu prospektu emisyjnego sporządzonego w celu przejścia z małego rynku do notowań na głównym parkiecie GPW.

JRHOLDING – notowania spółki

Wejście na GPW daje nadzieję na przyciągnięcie nowej grupy inwestorów – większych, instytucjonalnych, niezainteresowanych podmiotami z NewConnect, który gromadzi głównie inwestorów indywidualnych. Spółka przeszła z NewConnect na główny parkiet GPW. Zamierza dotrzeć do nowej grupy inwestorów.

Tarih-Kültür 30 Okuma